Jesteś tutaj:

Modelowanie, powiększanie i nawilżanie ust

Opis zabiegu

Zabieg obecnie najczęściej wykonywany w Medycynie estetycznej i anti-aging, może dotyczyć wielu aspektów, korekty asymetrii, efektu odmłodzenia, nawilżenia czy powiększenia czerwieni wargowej. Jedna z najbardziej ewoluujących dziedzin Medycyny Estetycznej jeśli chodzi o techniki wykonywania, okraszona ogromnym naciskiem modowym i przybierająca coraz to nowsze nazwy, ale dająca spektakularne efekty i ogromny komfort Pacjentów i Pacjentek.

Umów się na wizytę

W CM Saski niezwykle istotne jest dla nas by uzyskać efekt zaspokajający komfort psychiczny naszych Pacjentek i Pacjentów, z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań ale troszcząc się o jak najbardziej naturalny efekt, wykorzystując najnowsze techniki i możliwości terapeutyczne.

W trosce o naszych Pacjentów i z uwagi na niezwykle newralgiczny obszar jakim są usta proponujemy do wyboru znieczulenie kremem 40 minut przed zabiegiem lub znieczulenie przewodowe (tzw. stomatologiczne).

Przeciwwskazania do zabiegu

  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią
  • Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka…)
  • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek.
  • Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni